* Amerikan Kapı Çeşitleri - Modelleri *

Resimlerin büyük hali için üzerine tıklayınız ...>>

Photo floating to the left

ASSOS Amerikan Kapı

Assos modeli 6 göbekli tasarımı ve modern çizgileriyle yuvanıza ve ofislerinize yeni bir boyut kazandiriyor. Assos çam dokulu yüzeyi, modern çizgileri ve ahsabin güzelligini ile özenli mekanlara güzellik katıyor. Her türlü cila uygulamasinda ayri bir görsel zevk sunmasi sayesinde siz de Assos ile hayatinizda güzelliklere yeni kapılar açacaksiniz...

.

Photo floating to the left

SiDE Amerikan Kapı

Estetikle ergonomiyi birleştirmek için tasarlanan SiDE modeli, yüzeyindeki doğal meşe dokusu ile mekanlara ahşabın sıcaklığını taşıyor. Cila uygulamaları ile mükemmel yüzey görünümü sağlıyor. Sadeliği tercih eden zevk sahibi insanların gözdesi oluyor. Fazla ışığa ihtiyaç duyulan ortamlar için zevkli cam uygulamarı sunan SİDE modeli ile sizde modern yaşamla tanışın.

Photo floating to the left

SiMENA Amerikan Kapı

Simena modeli kapıda geleneksel tarz kapı modelinin bugün ki hali olarak tasarlandı. Sıcak renkleri ile bulunduğu ortamın kalitesini arttıran bir görüntüye sahiptir. Meşe dokulu uygulamalarıyla her tarz mekana ahşabın sıcaklığını taşıyor. Zevkli cam uygulamalarına da imkan veren Simena ile sizde yaşadığınız mekanlara ışığın aydınlığını taşıyın...

 

Photo floating to the left

ANATOLiA Amerikan Panel Kapı

Anatolia modeli kapida geleneksel tarzın modern çizgiler ile yeniden yorumlanmasinin ürünü olarak tasarlandi. Özgün Modeli ve Mese dokulu yüzeyi eskitme cila uygulamalarıyla her tarz mekana ahsabin sıcaklığını tasiyor. Dokusuz yüzey seçenegiyle Lake uygulamalarina imkan veren Anatolia ofis ve konut dekorasyonlarina renkli özgün bir görünüm katiyor. Zevkli cam uygulamalarina da imkan veren Anatolia ile sizde yasadiginiz mekanlara isigin estetikle taçlandığı yeni kapilar açacaksiniz.
.

Photo floating to the left

ASPENDOS Amerikan Kapı

Modern çizgilere sahip bu modelde üst göbeklerin üst kısımlarının otantik bir çizgiyle tasarlanması ile seçkin bir modeldir. Meşe dokulu yüzeyi cila uygulamaları ile mekanlara ahşabın doğal güzelliğini yansıtır. Aydınlık çözümler için cam uygulamalarına imkan verişi ile modern mekanlara ince bir zevk ve işlevsellik kazandırıyor. Yaşanılan mekanlara çizgisiyle seçkinlik katan Aspendos ile sizde hayatınıza fonksiyonelliğe ve prestije yeni kapılar açılacaktır..

Photo floating to the left

PERGE Amerikan Kapı

Cam uygulamalı Perge modeli ofislere ve modern konutlara özgün ve estetik bir çizgi kazandırmak için tasarlanmıştır. Farklı cam uygulamaları titiz ve özenli işçiliği ile zevkli dekorasyonların değişmezi Perge ahşabın sıcak dünyasını mekanlarımızda ışıkla bütünleştirir. Fazla ışığa ihtiyaç duyulan ortamlar için Perge ile sizde hayatınızda aydınlık ve ferahlığa yeni kapılar açın.

.

Photo floating to the left

ASSOS Bi-FOLD Amerikan Kapı

İç mekanlarda fonksiyonellik de kazandiran Assos Bi-Fold katlanabilir panelleri ile alan sorunu yasanan yerlerde, Oda bölmelerinde ve gardroplarda kolay çözümler saglar, mekanlara sasirtici ve çarpici güzellik katar.

Photo floating to the left

CANiK Amerikan Panel Kapı

Mükemmel tasarımı hariç iç mekanlarda uyumluluğun yanında fonksiyonellik de kazandiran CANiK, mekanlara sasirtici ve çarpici güzellik katar.

Photo floating to the left

ERCiYES Amerikan Kapı

Görünüm olarak iç mekanlarda fonksiyonellik de kazandıran ERCiYES AMERiKAN KAPI, Oda bölmelerinde ve gardroplarda kolay çözümler sağlar, mekanlara şaşırtıcı ve çarpıcı güzellik katar. .

Photo floating to the left

KARTEPE Amerikan Kapı

Estetiğin ötesinde iç mekanlarda fonksiyonellik de kazandıran Oda bölmelerinde ve gardroplarda kolay çözümler sağlar, mekanlara şaşırtıcı ve çarpıcı güzellik katar...

 

Amerikan Panel Kapı ;

  • Otel tipi kapı olarak da bilinir.
  • Amerikan kapılar dolgu malzemesinin iki yüzüne kapı panelleri preslenerek üretilir.
  • Ortamı kirletmeden temiz bir şekilde montajı yapılır.
  • İmalatında yüksek kalitede petek, ahşap yada mdf gibi dolgu malzemeleri kullanılır.
  • Ayrıca Sürgü; yada çarpma Kapı şeklinde de hazırlanabilir...

 

Amerikan Kapı modellerimiz özellikle yurtdışında ve Turkiye'de en cok beğenilen 1. Sınıf (A kalite) kapı yüzeyleri kullanılarak hazırlanmıştır.

AMERiKAN PANEL KAPILAR beyaz, Krem, KIRIK Beyaz gibi düz renkli olabilecegi gibi, Bej Patine, Açık Koyu Meşe patine, Açık Koyu ceviz patine, Vişne patine, Kiraz patine, maun patine, Venge patine gibi Ahşap renklerdede Hazı hale getirilebilmektedir. .

Standart olarak Düz PERVAZLI olan ürünlerimiz, Rozetli, Taçlı rozetli, Fugalı Olarakta Yapılabilmektedir ...